Budka Špačník

Chcete přilákat ptáčky do svého okolí a rozšířit jejich hnízdní možnosti v přírodě? POPIKO vám je dodá kompletní ptačí budku rovnou na pověšení do lesa, na zahradu nebo třeba na sloup naproti balkonu.

Budka je vhodná nejen pro špačky,  ale mohou se v ní zabydlet například větší druhy sýkor, brhlík, strakapoud, krutihlav, brhlík nebo rehek zahradní. Je vyrobena z velice kvalitní mnohovrstvé a vlhkuodeolné překližky, vydrží tak ptáčkům sloužit dlouhé roky a nemusíte ji ani natírat. Pokud ale nechcete, aby vám přirozeně zešedla, doporučujeme napustit přírodním olejem. A navíc - budku svými tvrdými zobáky nezničí datel ani strakapoud, což se často stává u obyčejných dřevěných budek. Není proto nutné ani složitě oplechovávat vletový otvor.

Je voděodolně slepena a sestřelena pozinkovanými hřebíky, takže se jen tak nerozpadne. Čelní strana je otevírací, aby bylo možné budku každoročně čistit. 

Společně s každou budkou Vám zašleme naše PEXESO PTÁČKOVÉ a příběh Popiko a ptačí poklad, u něhož nechybí ani praktické informace o budkách, jejich instalaci a životě ptáčků.


Rozměry:
Dno 17x18 cm, výška 36cm, hloubka dutiny od vletového otvoru je 21 cm, pr. vletového otvoru 50mm.

750,00 Kč